sobota, 20 października 2007

ooo! Cisza wyborcza idzie

O kurczę! Ciszę wyborczę mi teraz zrobią na 24 godziny przed głosowaniem! Muszę się pospieszyć i zapodać jeszcze kilka filmików. Fasady dwie skończone, jeszcze jedna i zabieram się za krótki pościk i spanko, moi mili Radiosłuchacze!

ZUS. Z ZUSem sprawa ma się tak mianowicie, że zmusza się Polaków do oszczędzania na emeryturę w przestarzałej, katastrofalnie zarządzanej instytucji, podczas gdy mogą pomnażać swoje pieniądze w o wiele wydajniejszy sposób. Pic polega na tym, że prawie nie ma od tego odwrotu, tj. każdy dobrowolnie, czyli przymusowo musi wpłacać do tej piramidy finansowej swoje pieniądze, wcale ich nie pomnażając, oraz nie otrzymując pełnego zwrotu na koniec. Po prostu legalny rozbój. Oto, co ultraliberalna Platforma Obywatelska ma na ten temat do powiedzenia. Aha, ci którzy głosując na PO uważają, że są gospodarczymi liberałami, niechaj się obudzą wreszcie, bo wstyd. Co w zamian? Lista nr 3, ludzie z UPR - www.kwlpr.pl Ja już sobie spisałem, kto w okręgu warszawskim kandyduje z UPR i PR, by nie pomylić z Ligą Polskich Rodzin... (Panie Pośle, niech Pan wybaczy!).

sen. Gowin:poseł Schetyna:A na koniec doprawdy żenująca gadka Hanny Gronkiewicz-Waltz, o której niegdyś mówiono mi, iż jest arcymądrą osobą:

Brak komentarzy:

ciekawostki: