środa, 17 października 2007

[17 X 2007] wieczór środowy

jeszcze trochę zdjęć
no, żeby nie było nikomu smutno na noc - zapodaję zdjęcia uśmiechniętej Oleńki i dwa zdjęcia z dzisiejszego projektowania. Proszę zauważyć, że na drugim zdjęciu chłopiec z długimi włosami na 1. planie prezentuje most w kształcie... kupy!

modna moda
jak musiałby wyglądać pangruszka, żeby być Niemcem? Wbrew pozorom nie musiałby przebijać ucha kolczykem, ani zapuszczać wąsa oraz grzywki i dłuższego tyłu. Musiałby zastosować inny zestaw narzędzi, zgodnie z obowiązującą modą. Otóż, musiałby ów grzyzga zrosnąć się z czapką (np. pożyczyć od Fidela Castro, albo zabrać dziadkowi kaszkiet), przytroczyć na 24 godziny szalik do szyi, nosić tłuste owłosienie na głowie (zarówno od żelu, jak i podpocone pod czapką), musiałby nosić ze sobą słoik z herbatą, albo termos z kawą... No, tak, obserwacja dowodzi, że młodzi Niemcy mają skłonność do robienia się na delikatesów, grypowiczów i głowowych brudasków...

posłanka Sawicka
posłankę Sawicką ukamienowano za życia bolszewicką metodą! Nie wiem, czy ktoś umiałby ukamienować skutecznie po śmierci. Wiem jednak, że pani Sawicka nie zachowała się jak posłanka Sejmu RP. To po pierwsze. Nie zachowała się też jak członkini poważnego klubu parlamentarnego.
Tak, czy siak - wcale nie musi to świadczyć o szeregach PO w ogólności. To jasne. Ale nie można odbijać piłki w drugie mańkie i robić z CBA i Rządu damskich bokserów i Bóg wie kogo. Kampania wyborcza rzeczywiście sięga bruku... Kurczę, znów dwie największe partie wzięły się za wyniszczającą wojnę. Szkody są ewidentne - poziom debaty publicznej się obniża, a może zyskać na tym jawna, radykalna lewica. Cóż zatem zrobić? Ano, należy wesprzeć inne formacje prawicowe, jeśli zniechęciło się do któregoś z największych aktorów. Póki co, w mojej ankiecie prowadzi PiS, potem PO, a depcze im po piętach KW LPR. Brawo!
http://wiadomosci.onet.pl/1625474,11,1,0,120,686,item.html

jutro będzie futro
wbrew pozorom - wieczorem nie pozostanę tak płodny, jak to mam w zwyczaju. O co chodzi? Ano o to, że dziś popuściłbym nieco sikutów w majty z powodu komentarzy do jednego z ostatnich wpisów, proszę przeczytac:
https://www.blogger.com/comment.g?blogID=8013098484768916376&postID=3012820409659306458
Tak więc, na dziś już moja płodność się kończy, jutro pierwszy dzień w pracy, po nim zdam płodną relację (mam jeszcze parę tematów do poruszenia przed wyborami...).

druga myśl na dziś
Zaglądaj często do kaplicy, aby powiedzieć Jezusowi: "...rzucam się w Twoje ramiona".
- Pozostaw u Jego stóp to, co posiadasz: swoją nędzę!
- W ten sposób, niezależnie od nawału spraw, które dźwigasz ze sobą, nigdy nie stracisz pokoju.
św. Josemaria Escriva, Kuźnia, nr 306

Brak komentarzy:

ciekawostki: