poniedziałek, 9 czerwca 2008

[9 VI 2008] poniedziałek, Wyborcza prostuje

GW
Nie chcę nic mówić, ale GW zaczyna się wycofywać ze swoich bredni. Szkoda tylko, że popada w kolejne i że w dalszym ciągu stawia na budzenie emocji, zamiast na informowanie (jaką funkcję w tekście ma zdanie, że z "Agatą" kontakt ma Hanna Wujkowska? Po to, by związać ją z Giertychem. A jak z Giertychem, to wszystko jasne. A jak wszystko jasne, to nic nie jest jasne. Artykuł poniżej: http://wyborcza.pl/1,76842,5292018,Wojna_o_ciaze_14_latki.html
A oto mój e-mail do Gazety ws. kolejnych bredni w tekście:

Witam serdecznie,

widzę że Państwo wciąż nie potrafią poprawnie interpretować rzeczywistości, skoro piszą Państwo że Tomasz Krawczyk zainicjował akcję na Forum Frondy (zresztą akcja na FF nie miała na celu obrony dziecka, a danie przeciwwagi dla Państwa fałszywego artykułu).

Oświadczam zatem, że inicjatorem akcji na Forum Frondy byłem ja. Wystarczy zresztą przeczytać wątek na FF, by zobaczyć, że wszystko zaczyna użytkownik o nicku "MaciejGnyszka", który nie jest Tomaszem Krawczykiem. Tomasza Krawczyka proszę w to nie mieszać.

Kłaniam się

Maciej Gnyszka


a żebyście mieli pogląd na sprawę - link do odnośnego wątku:
http://forum.fronda.pl/?akcja=pokaz&id=1695545#p1696277
http://forum.fronda.pl/?akcja=pokaz&id=1650698#p1695499

Pierwszy post o medialnym kontruderzeniu zamieściłem o 10:30. Mówiąc o tym nie mam na celu spierania o to, kto zainicjował, a kto nie ze względów ambicjonalnych, tylko formalnych - Tomasz Krawczyk jest osobą publiczną i nie powinien być mieszany w rzeczy, do których ze względu właśnie na swoje stanowisko, się nie mieszał. Tomasz Krawczyk - z tego co wiem - nie ma nawet konta na Forum Frondy.
Dziennik Wschodni, cytuję
- Ani to nie był gwałt, ani w tej rodzinie nie dzieje się dobrze - dr Wanda Skrzypczak, ordynator oddziału ginekologii denerwuje się tym, co napisała "Gazeta Wyborcza”. Ucina pytania o odmowę aborcji.
pardon.pl
w sprawę zaangażował się też pardon.pl:
dziękuję
bardzo dziękuję za e-maile ze słowami otuchy. A temu komuś, kto wczoraj próbował się włamać na bloga, życzę niepowodzenia! Gdyby zaczęły się pojawiać tutaj jakieś głupie rzeczy - znaczy to niechybnie, że ktoś się włamał.

5 komentarzy:

Maciek pisze...

Jak dla mnie sprawa jest beznadziejna. Artykuł w GW (sobota), który był zmanipulowany, ale przy odrobinie inteligencji można z niego wyciągnąć wszystkie informacje. Winny ksiądz.
Na blogu kampania informacyjna, onetowcy nie wierzą, bo to nie w GW i autor nir podaje nazwisk. Ciągle winny ksiądz.
Po dwóch dniach GW wycofuje się ze wszystkiego, pisze jak było. Komentarze na gazeta.pl? Ksiądz nie pozwolił zgwałconej 14latce na aborcje.

Radio Erewań nadaje: Czy to prawda, że ksiądz zmuszał do urodzenia zgwałconą przez pedofila 14letnią dziewczynkę? Tak, to prawda, tylko że nie ksiądz, a Wanda Nowicka, nie zmuszał do urodzenia, tylko do zabicia dziecka i nie zgwałconą, tylko dobrowolnie współżyjącą i nie przez pedofila, tylko kolegę z klasy.

Czego jeszcze trzeba?

tharkang pisze...

"Były wśród nich taktowne prośby, ale także groźby typu: "wy komunistyczni mordercy""

ROTFL. Może szanowni redaktorzy Gaz-Wybu wytłumaczą gdzie leży groźba w tych słowach?

Anonimowy pisze...

Federa już zaczeła upowszechnianie najbardziej kłamliwej wersji o "gwałcie" po angielsku w ramach sieci ASTRA:

http://www.astra.org.pl/news.php?id=11235

Anonimowy pisze...

Dziennik:

"Wyborcza" napisała o gwałcie, którego nie było

http://www.dziennik.pl/wydarzenia/article188485/Wyborcza_napisala_o_gwalcie_ktorego_nie_bylo.html

Maciej Gnyszka pisze...

"Tu Radio Tirana, od wieczora do rana, Radio Tirana!"

przypomina się pieśń wieszcza Kazimierza!

ciekawostki: