poniedziałek, 16 czerwca 2008

[16 VI 2008] niedziela albo poniedziałek - nie wiem

projekt
ogłaszam wszem i wobec, że skończyłem projekt szkoły podstawowej przy Belgradzkiej! Było ciężko z czasem - ale się udało. Dziękuję za modlitwę.
Radio Józef
od pewnego czasu (od dziś) widzicie banner strony www.ratujmyradiojozef.pl, która powstała po to, by uchronić Radio św. Józef przed sprzedażą sieci Eurozet (właścicielowi RadiaZET, Antyradia i innych szajsów). Powiem krótko - zupełnie poważnie twierdzę, że jest to niepowtarzalne i najlepsze radio w Polsce. Zupełnie inna jakość. To mówię ja - Grzyzga. Zadeklarowałem przelew 30,00zł miesięcznie. Deklarować można od 10,00zł wzwyż - bardzo proszę wszystkich o pomoc w dziele ratowania Radia - nie prosiłbym, gdyby mi nie zależało. Słucha go przez internet tysiące osób, mnie samemu było wielką pomocą podczas pobytu w Monachium.
Poza tym - jest naprawdę najlepsze! Posłuchać można tutaj: www.sielskiefale.pl
film o Basi
pangruszka rozpłakał się przy projekcie (dla tych którzy są na blogu od niedawna - pangruszka jest wielkim płaczkiem i wzruszakiem, chociaż rzadko kiedy to widać), gdy usłyszał opowieść męża Basi Paradowskiej o Jej chorobie, walce o ciążę, walce z nowotworem i śmierci...
O Basi kręci się niekomercyjny film - powstanie on po to, by dać świadectwo - pieniądze więc potrzebne są na pokrycie kosztów powstania. Cel jest szczytny, niedługo przeleję, co mogę, a i Was do tego zachęcam (po tym, jak już zadeklarujecie pińcet myljonów na Radio Józef, a później wesprzecie Gnyszkobloga...) - oficjalna strona, wraz z nagraniem na temat całego zamieszania: http://film2008.blog.com/
myśl na dziś
Praca jest pierwszym powołaniem człowieka, jest błogosławieństwem Bożym, i żałośnie mylą się ci, którzy uważają ją za karę. Bóg, najlepszy z wszystkich ojców, umieścił pierwszego człowieka w Raju, ut operaretur — aby pracował.
św. Josemaria Escriva, Bruzda, nr 482

Brak komentarzy:

ciekawostki: