czwartek, 6 marca 2008

[6 III 2008] czwartek, dziś nie ma wspomnienia

panczajkowski
http://wiadomosci.onet.pl/1705983,11,item.html
Jeden z odznaczonych medalem orderu Polonia Restituta, pan Bogdan Czajkowski, nie przyjął odznaczenia i wywołał podczas ich wręczenia malutki skandal. Otóż, okazuje się, że Pan Czajkowski nie sympatyzuje z postkomunizmem, który wciąż mamy oraz, że żąda referendum ws. traktatu Lizbońskiego.
Wspaniały gest - opozycjonista z krwi i kości. Podziwiam go - mówić cały czas konsekwentnie prawdę, cierpiąc za to, to doprawdy wielka cnota! Brawo dla pana Czajkowskiego. Jeśli utworzy się społeczny komitet dla zapewnienia Mu warunków bytowania, pierwszy wpłacę pieniążek!

traktat
co do samego traktatu - Wielka Brytania już zdecydowała o nieprzeprowadzaniu referendum. Tragedia... Gordon Brown, przebrzydły socjalista i premier GB jednak zwyciężył... My tymczasem organizujemy demonstrację pod Sejmem przeciwko traktatowi oraz za referendum:

środa, 12 marca 2008
godz. 12:00
demonstracja pod Sejmem!
Wszystkich, którym leży na sercu to, czy ich dzieci będą Unioeuropejczykami, czy Polakami - serdecznie zapraszam pod Sejm z jak największą ilością osób!

panmichnik
miałem dziś popolemizowac z knajackim tekstem Adama Michnika, ale odłożę tę nieprzyjemność na za tydzień... Ten pan zwala mnie z nóg!

piguły dla safanduły
http://wiadomosci.onet.pl/1473471,2677,1,pigulka_z_refundacja,kioskart.html
W międzyczasie okazuje się, że PZPR chce refundacji pigułek dla ludzi, którzy nie widzą związku między rytmicznym poruszaniem biodrami a rodzeniem dzieci. Moje pytanie pozostaje aktualne (temat tu już bowiem roztrząsałem) - chcę mieć Lexusa LS, kto mi go zrefunduje?

ogłoszenia parafialne
jako że jutro jadę w delegację miłosną na Dolny Śląsk, do kochanej Oleńki, domniemuję, że w piątek, sobotę i niedzielę aktywność blogowa może spaść w okolice zera bezwzględnego, w związku z czym proszę o wyrozumiałość i cierpliwość...

powitania
witam Lotnego Wikarego z Lublynu na naszym blogu! Miłej lektury!

statystyka!!!
ej, dlaczego mój licznik nie działa? Rozwalił się wraz z 10 000-czną odsłoną strony, czy jak? Wie ktoś o co chodzi?

myśl na dziś
Jezu, od pospólstwa niewinnie *Jako łotr godzien śmierci obwołany, *Jezu mój kochany!
Gorzkie Żale, Część I, Lament duszy nad cierpiącym Jezusem

Brak komentarzy:

ciekawostki: