czwartek, 15 maja 2008

[15 V 2008] czwartek, Kazimierz Świtoń strikes backs!

4 komentarze:

Anonimowy pisze...

"Takiego chcę miec bohatera. Zaraz wrzucę Wam fragment jego wystąpienia w Sejmie."
Wrzuć jeszcze jego listę żydów polskich i dowody wpłat za krzyże oświęcimskie (po 350 zł, bo nie miał co jeść i za III RP). No pięknie.. to ja już wolę Endrju Leppera co rolników bronił, bo on ma więcej rozumu.

Anonimowy pisze...

próbowałam znaleźć tę listę, o której mówi, czytelnik powyżej, ale bez rezultatów, przypomniala mi się za to lista żydów-wrogów Polski, którą ku przestrodze otrzymałam od rydzykowego odłamu mojej rodziny, jak sie okazuje lista jest uaktualniana!! na czerwono zaznaczone są nowości:) okazuje sie ze wszyscy w Polsce są Żydami - Wajda - oryginalne nazwisko Krohman, Suchocka - Silberstein, Olszewski - Izaak Oksner, Niesiołowski - Nusselbaum, Marek Borowski - Berman (to akurat prawda, jego ojciec zmienił nazwisko) Mazowiecki - Icek Dikman (to akurat napewno nie prawda,bo badano drzewo genealogiczne Mazowieckiego i nie znaleziono korzeni żydowskich), Kaczmarski - Icek Berelbaum, bracia Kaczyńscy - Kalstein;]

występują określenia - komuch, orwellowska świnia, ale chyba najgorsze jest "wróg 01"

pochodzenie żydowskie wytyka sie nawet Baczyńskiemu, a na liście można znaleźć Kaje Paschalska i Szymona Wydrę:)

a Macieju mozesz zostać uznany ze "wroga 1" bo chodziłes do liceum im. Staszica, które wczesniej było im.Klementa Gottwalda, który byl czeskim komunistą!!!! (patrz nota przy Marku Borowskim)

http://www.polonica.net/Lista_zydow_w_zniewalanej_Polsce.htm#Z

pozdr
(a zeby nie było, że się nie przedstawiam to jestem "anonimem od gender";))

Anonimowy pisze...

to ci dopiero - Janusz Korwin-Mikke - Ozjasz Goldberg!!!

Maciej Gnyszka pisze...

Hahaha... :) Z Borowskim to rzeczywiście prawda, jeśli chodzi o Kaczyńskich, to figurują zazwyczaj jako Kalkstein (pamiętam, bo Raczkowski raz zrobił rysunek na ten temat:)).

:) Miss-Gender mnie jeszcze czyta? :) Bardzo mi miło! Co do Paschalskiej, to jednak jeden rzut oka na nazwisko - i wszystko jasne ;))

A czy Mykkie też jest Żydem? Ciekawe... ten nosek to mnie zawsze tak dziwnie wyglądał :))

Ech... reasumując - ubaw po pachy, ale w przypadku Borowskiego to prawda i tutaj natrafiamy na niteczkę, po której jak do kłębka możemy dotrzec do korzeni pojęcia "żydokomuna", która wbrew pozorom ma niewiele wspólnego z UFO... to be continued :)

ciekawostki: