środa, 9 kwietnia 2008

[9 IV 2008] środa - trzysetny post!

żabeczki, oj żabeczki...

to już trzysetny post w ciągu nieco ponad połowy roku! Pińcet, szeset wręcz procent normy jak widac wykonuję! Także i dziś - od rana na zajęciach na WPiA, w nowym BUWie i Auditorium Maximum, gdzie bardzo miło posłuchałem o historii naszego parlamentaryzmu oraz o makroekonomii. Po drodze - wiedząc, że nie dam rady dziś skrobnąc niczego objętością podobnego Kapitałowi, albo innej kobyle - porobiłem dla Czytelników zdjęcia!
Są i ogłoszenia - dyskusje i panele w piątek oraz sobotę. Jest kurs NPRu (http://www.npr.pl/), banner wystawy o eugenice w BUWie (obecnośc obowiązkowa - temat pojawi się na blogu!) oraz zapis jazdy windą w Rondo 1. Na koniec smaczek historyczny z wystawy Ośrodka KARTA specjalnie dla kibiców Widzewa Łódź...
Dobranoc. Jutro przegląd z projektu architektonicznego (szkoła), do którego przygotowałem się jak Rambo do Afganistanu i Wietnamu, oraz kolokwium z Klasycznych TS, na którym liczę na efekty dotychczasowych lektur, jutrzejszych porannych, a przede wszystkim Ducha Świętego! Trzymajcie kciuki i różańce!
myśl na dziś:
Maciurku, obiecaj, że pójdziesz spac przed 24:00, bo jak nie, to zrobi Ci się guz mózgu i blaszka miażdżycowa odklei... Zresztą o czym my w ogóle gadamy - musisz obiecac!
Oleńka Maciurka, Dzieła zebrane, Tom II - Rozmowy telefoniczne nakłaniające do wczesnego pójścia spac, 9 IV 2008

Brak komentarzy:

ciekawostki: