poniedziałek, 9 lutego 2009

[9 II 2009] pora spac, ale to i owo powiedziec należy!

newsletterek

noszę się z zamiarem uruchomienia gnyszkoblogowego newslettera w formie autorespondera - tj. subskrybując go w dowolnej chwili otrzymujemy go od samego początku, nie od wydania w momencie przystąpienia. Zamierzam publikować w nim co ciekawsze artykuły, które albo wynalazłem, albo kiedyś napisałem, ciekawe linki, lektury godne uwagi... ot, wszystko to, co nie mieści się na blogu, a moim zdaniem jest godne uwagi.

jacy powinniśmy być?
to wielkie pytanie mam zamiar jeszcze rozważać, mając także nadzieję, że nie tylko newsletter Bądź święty! odpowiada na to pytanie od strony duchowej, ale i ten gnyszkoblogowy newsletter będzie odpowiedzią od innych stron... podobnie jak Pogadanki Inwestorskie.

praca a sukces
Gdyby ciężka praca dawała bogactwo, to najbogatsi byliby niewolnicy... to motto książki, którą ostatnio można ściągnąc za darmo ze strony Złotych Myśli (pamiętacie tego typu promocję w przypadku książki o motywacji? Ktoś z komentatorów wtedy ściągał, może coś powiedziec?), z czym wiąże się lifting gnyszkobloga i nowy banner na samej górze do promocyjnej strony.
Zwracam na tę akcję tym większą uwagę, że jestem świeżo po lekturze dośc interesującej, ale na pewno inspirującej książki Kiyosakiego, pt. Przepowiednia bogatego ojca... Miłej inspiracji w sferze doczesnej!
Poniżej - inspiracja św. Josemarii ze sfery duchowej!

a rok temu
http://maciejgnyszka.blogspot.com/2008/02/9-ii-2008-sobota-wielki-post-trwa.html

myśl na dziś
Przeżywaj szczególne Świętych Obcowanie, a każdy odczuje, zarówno w chwili walki jak i podczas pracy zawodowej, radość i siłę wypływającą ze świadomości, że nie jest sam.
św. Josemaria Escriva, Droga, nr 545

Brak komentarzy:

ciekawostki: