poniedziałek, 17 listopada 2008

[17 XI 2008] Aborcza bierze się za demoralizację starszych ludzi!

Aborcza atakuje

widziałem dziś w środku lokomocji Pana, który nie chronił oczu przed Gazem, tylko go po prostu bez żenady czytał. Cóż wyczytałem i ja, kątem oka? Otóż, okazuje się, że szechterowska szmata zabiera się za promowanie cudzołóstwa wśród ludzi starszych... Zamieszcza dziś np. list pani Elżbiety (ciekawe która Elżbieta z redakcji pisała...), która ma 70 lat, czuje się poniżana przez córkę przez to, że ma okazję jej pomóc i... uwaga... zamierza rzucić ten układ w diabły i sypiać ze spotkanym na naszej-klasie po 40 latach kolegą. Nie o sypianie tu z pewnością chodzi, chociaż w tym wieku, domyślam się, że to poważna inwestycja przywracanie sprawności temu, co się majta między nogami...

Równocześnie użala się nasza Aborcza nad brakiem szacunku młodych do ludzi starszych... och... ach... czyżby przygotowywali się na długą starość Michnika? Jeszcze nie tak dawno temu stawiali na młodych, na modernizację, starzy to były mohery, nacjonaliści. Teraz grzybieje niestety cała agorowska wierchuszka i trzeba wejść w inną narrację emerycką! Emeryt jest dżezi, emeryt może sobie zrobić fajny seksik, bo ma dużo czasu i jest po menopauzie. Teraz raczej tego typu śpiewkę będziemy słyszeli.

Na szczęście jednak dla cywilizacji, Agora ma poważne problemy, jej akcje szorują dno, a w samym kombinacie ideologicznym szykują się zwolnienia. Obyśta tego nie przetrwali... po piętach zaś depcze Wam już Fronda.pl - to środowisko się przynajmniej rozmnaża.

świetny film

poniżej zaś wspaniale skręcony film promujący religię w szkołach. Cudo gatunku social advertisement!

dla Czytelników z niepoprawnych.pl: http://www.youtube.com/watch?v=ldHF6PFUukw


a rok temu
http://maciejgnyszka.blogspot.com/2007/11/17-xi-2007-sobota-w-elbieta-wgierska.html

http://maciejgnyszka.blogspot.com/2007/11/aby-milej-si-spao.html

myśl na dziś
Pewną drogą pokory jest zastanawianie się nad tym, jak nawet przy braku talentu, rozgłosu i bogactwa, możemy być skutecznymi narzędziami, jeżeli będziemy prosić Ducha Świętego, aby nam udzielił swoich darów. Apostołowie, chociaż byli nauczani przez Jezusa przez trzy lata, uciekli przerażeni przed nieprzyjaciółmi Chrystusa. Natomiast po Zielonych Świątkach pozwolili się chłostać i zamykać w więzieniach, i potrafili oddać życie swoje na świadectwo swej wierze.
św. Josemaria Escriva, Bruzda, nr 283
3 komentarze:

Anonimowy pisze...

Polecam: http://pl.wikipedia.org/wiki/Ageizm
"szechterowska"? eh..
również polecam: http://wo.blox.pl/2008/11/Michnik-kontra-Jurek.html
Odnośnie problemów GW to nadal ma chyba 3-4 razy większą czytelność niż śp. Rzepa więc spokojnie z tymi wiwatami.


Ktoś ma tu świta na punkcie seksu, panie Gnyszka. ;)

siusiak pisze...

Tia, za „szechterowską szmatę” klik się nie należy (poziom jakiś trzymajmy!), ale już filmik zasłużył na klików pół tuzina :)

Anonimowy pisze...

70 lat? w tym wieku seks powinien być zabroniony :)

ciekawostki: