czwartek, 13 listopada 2008

[13 XI 2008] gejzeta.pl robi sobie figle-migle?

to miałem wrzucić dawno
wpadka jednego z redaktorów portalu gazeta.pl. Biedaczek musiał potem odszczekiwać i kajać się. Z pracy jednak nie wyrzucą - ma zbyt dobre nazwisko...
aj-waj
dziś dzień luksusu. Od czasu do czasu można sobie na coś takiego pozwolić - w końcu przez nieco ponad rok napisałem tu aż 526 postów, do tego 32 posty na Pogadankach Inwestorskich, więc w sumie aż... 558 postów. W międzyczasie udało się narazić się wykopowiczom, polskiemu podziemiu aborcyjnemu... Dużo. Można więc od czasu do czasu wstawić luźniejszego posta. Można? Można.

motywacja
przyznam, że czegoś takiego jeszcze nie widziałem. ZłoteMyśli.pl , które ostatnio zajęły 5. miejsce w rankingu księgarni internetowych portalu money.pl (przed nimi lideria.pl , a za nimi... merlin.pl!), te właśnie ZłoteMyśli.pl ruszyły ze śmieszną promocją. Polega na tym, że książkę pt. "Motywacja bez granic" można ściągnąć za darmo, przeczytać... i dopiero po lekturze zdecydować ile była warta.

Mówię o tej książce nie bez kozery - nieraz pisałem na tym blogu i Pogadankach o roli motywacji i literatury motywującej (rozróżniając na motywującą i nakręcającą). Wydaje mi się, że warto po coś takiego sięgnąć... a nuż okaże się (oj, coś dziwnie jestem pewien, że w wielu przypadakch się okaże), że sami stawiamy sobie bariery na drodze do wielu celów. Po co? Po nic. Może Nikodem Marszałek i jego "Motywacja bez granic" pomogą - szczególnie na takich warunkach kupna.

Swoją drogą - to chyba pierwszy w Polsce przykład promocji tego typu, marketingowcy, jesteście porażeni?

USA
panowie i panie z USA ostatnio mieli powody do smutków, dziś jednak brawurowo się obronili... może jednak nie będzie podwójnego szczytu i negacji 70-letniej hossy?

Jako dziecko Boże i dzięki łasce winieneś być silnym w pragnieniach i w rzeczywistości. – Nie jesteśmy roślinami w cieplarni Żyjemy w świecie i jesteśmy wystawieni, na upał i na mróz, na deszcze i na huragany... ale wierni Bogu i Jego Kościołowi.
św. Josemaria Escriva, Kuźnia, nr 792

Brak komentarzy:

ciekawostki: