piątek, 16 stycznia 2009

[16 I 2008] czy gnyszkoblog wyprzedzi p. Senyszynową?

czy gnyszkoblog wyprzedzi p. Senyszynową?
(w to zdjęcie można kliknąć... tylko dla zainteresowanych!)
no właśnie... dobre pytanie!

w konkursie na Blog Roku 2008 jestem już na miejscu 11. w kategorii Polityka, oraz na miejscu 3. w kategorii Profesjonalne (tam startują Pogadanki Inwestorskie), jednak zauważyłem że moja Ulubienica - p. Senyszynowa wysforowała się już o 3 pozycje wyżej ode mnie! Zobaczymy jak ranking będzie się kształtował po aktualizacji o 24:00!
Tych, którzy jeszcze nie wysłali SMSów, zachęcam, przytaczając dane do głosowania:

apeluję do wszystkich, którzy przyjaznym okiem patrzą na moją pisaninkę! Weźcie telefony w ruch! Telefony własne, Rodziców, Rodzeństwa, Sąsiadów, Wujostwa... i wyślijcie z każdego po jednym SMSie na każdy z blogów! 1,22 zł z każdego SMSa pójdzie na dzieci z porażeniem mózgowym.

Co powie Gnyszka?

SMS o treści C00046 na numer: 7144
koszt: 1,22 zł (idzie na dzieci z porażeniem mózgowym)

Pogadanki Inwestorskie

SMS o treści B00089 na numer: 7144
1,22 zł (też na dzieci z porażeniem mózgowym!)

Z góry dziękuję wszystkim za zaangażowanie! Powiadomcie kogoś, jeśli uważacie to za stosowne.

Natomiast wszystkim Czytelnikom życzę dobrej nocy, bo muszę już dziś udać się na spoczynek. Inaczej cienko będzie. Wykończon pangrzyzga jezd!

film na dobranoc

ostrzegam, film jest zjadliwie antysemicki i podły! Oglądajcie szybko, zanim YouTube słusznie nie usunie tego kontrowersyjnego nagrania ze swojego serwera!

a rok temu
http://maciejgnyszka.blogspot.com/2008/01/16-i-2008-roda-biaoczarna.html

myśl na dziś

Ogromne wygodnictwo – a czasami wielki brak odpowiedzialności – kryje się w postawie przełożonych, którzy unikają przykrości upominania, wymawiając się niechęcią sprawiania cierpienia innym. Być może oszczędzają sobie w tym życiu nieprzyjemności... lecz narażają na niebezpieczeństwo utraty szczęśliwości wiecznej – własnej i innych – przez zaniedbania, które są prawdziwymi grzechami.
św. Josemaria Escriva, Kuźnia, nr 577
Brak komentarzy:

ciekawostki: