piątek, 30 stycznia 2009

piątkowe wiadomości niegospodarcze

Moi Drodzy! Dziś minął mi miło przedostatni egzamin! W środę kłania się ostatni... więc dziś w końcu napiszę sążnistego - mam nadzieję - posta! Jutro pewnie też - jako pokrycie niskiej aktywności ostatniego tygodnia!
Tymczasem chciałem zaprezentować kilka nowości, które wynalazłem i uznałem, że warto je wypromować - z pożytkiem dla Czytelników gnyszkobloga i jego autora. A zatem - przystąpmy do przeglądu!
-----------
1/ doładowania telefonów przez blue.pl:

system o wiele lepszy, niż mBank (można doładować telefony posiadając konto w innych bankach) - ale i niż doladowania.pl, których banner wisiał przedtem - głównie ze względu na to, że na wejściu otrzymujemy 2 zł gratis na doładowanie! Poza tym, mając tam konto możemy dokonać paru innych zakupów okołokomórkowych.


2/ przeznaczeni.pl


być może niektórzy znają ten portal... pierwszy portal randkowy dla katolików. Istnieje już bodaj 3 lata i połączył wiele małżeństw, dając Kościołowi już parunastu, albo i parudziesięciu nowych wiernych... Nie wiem rzecz jasna jak jest ze stanem cywilnym u Czytelników, ale być może niektórym zachęta do rejestracji się przyda. Polecam tym bardziej, że znam Założyciela, a dobre efekty Portalu obserwuję we własnym otoczeniu.

3/ książki z Glorii24.pl z autografami autorów!

w krakowskiej Glorii24 pojawiła się nowa oferta - książki z autografami ich autorów. Z początku myślałem, że to pierwsza tego typu inicjatywa księgarska w Polsce, ale okazało się, że tu i ówdzie taki pomysł zajaśniał. Nigdy jednak na dużą skalę - a w tej kategorii w Glorii jest już kilkanaście pozycji! Ciekawe, czy Gloria wyznaczy nowy trend...

---------------

A wszystko to do polecenia także znajomkom!

Brak komentarzy:

ciekawostki: