czwartek, 15 stycznia 2009

Blog Roku 2008 - pierwszy raport z pola walki!

Słuchajcie! Wydarzyło się niemożliwe!

Dane o głosowaniach w konkursie na Blog Roku 2008 aktualizowane są co 12 godzin. Jakież było moje zdziwienie, gdy - po wczorajszym powiadomieniu parunastu znajomych SMSami oraz na GG - spojrzałem rano w statystykę i odkryłem, że... Pogadanki Inwestorskie znalazły się na 5. miejscu w kategorii Profesjonalne, natomiast Co powie Gnyszka? (a więc ten, o którym piszą w książce Agata. Anatomia manipulacji pp. Najfeld i Terlikowski, a którą będę wnukom pokazywał) znalazł się... na pozycji 14.!
Powiem więcej - w kategorii Polityka konkurencja jest największa. Po aktualizacji o godz. 12:00 moje blogi znalazły się odpowiednio na 6. i 16. pozycji, m.in. w kategorii Polityka wyprzedziła mnie niejaka Senyszynowa...
Jednym słowem - apeluję do wszystkich, którzy przyjaznym okiem patrzą na moją pisaninkę! Weźcie telefony w ruch! Telefony własne, Rodziców, Rodzeństwa, Sąsiadów, Wujostwa... i wyślijcie z każdego po jednym SMSie na każdy z blogów! 1,22 zł z każdego SMSa pójdzie na dzieci z porażeniem mózgowym.
Poniżej zaś przeklejam dane do SMSów z wczorajszego posta:


Co powie Gnyszka?

SMS o treści C00046 na numer: 7144
koszt: 1,22 zł (idzie na dzieci z porażeniem mózgowym)

Pogadanki Inwestorskie

SMS o treści B00089 na numer: 7144
1,22 zł (też na dzieci z porażeniem mózgowym!)

Z góry dziękuję wszystkim za zaangażowanie! Powiadomcie kogoś, jeśli uważacie to za stosowne.
A powyżej mowa była o tej książeczce:

----------------------------------------

Brak komentarzy:

ciekawostki: