środa, 15 października 2008

[15 X 2008] środa, św. Teresy z Avila, w czyje piersi bije się Aborcza?

Nowa Pogadanka już gotowa!
Aborcza wczoraj
Dostała piękne kopy od redaktorów Rzeczpospolitej na jednej stronie. Po pierwsze p. Maja Narbutt wskazała kto ma się w czyje piersi bić w kwestii Simona Zapylacza, zwanego Molem - do niedawna bożyszcza lewaków i komunofilów z Aborczej. Rzecz jasna w odpowiedzi na artykuł, z którego dowiadujemy się, że największą winę ponosi p. Narbuttowa, a to z tej przyczyny, że sugeruje, że Mol to prymityw i zarażał z premedytacją, a poza tym, to jest rasistką i miała pewnie dziadka w endecji. P. Narbuttowa pięknie oddała.
Obok zaś Wildstein wpisał się znanej tokefemowej pederastce, niejakiej pannie Laszuk do sztambucha. Również z klasą. Co to ma wspólnego z Aborczą? Właściciela - spółkę AGORA S.A. oraz to, że obie redakcje znajdują się pod panowaniem michnikofilii wykształciuchowskiej swoistej, której żenujące skutki można czytać i słyszeć codziennie.
Aborcza dzisiaj...
wstydzi się kogo? Rzecz jasna Prezydenta! Jaki stąd wniosek? Powtarzam go któryś raz. Umysłowość ludności z redakcji przy ul. Czerskiej polega na ciągłym biciu się w cudze piersi oraz wstydzeniu się wszystkiego. W podobny sposób, jak ludzie z Faktu w kółko wskazują co jest SZOKIEM!, HAŃBĄ!, etc. - oni wskazują czego każdy ma się wstydzić oraz nad czym ubolewać.
Prymitywny behawioryzm.
rekolekcje
jutro jadę na wieczór na rekolekcje! Proszę o modlitwę w intencji ich owoców. Wrócę dopiero w niedzielę po południu, więc bloga do końca tygodnia nie będzie.
co w ich czasie?
Polecam w tym czasie lekturę poprzednich postów - a jakże! - albo udanie się na zakupy poprzez gnyszkobloga. Tolle et lege, Złote Myśli, Gnyszkokiosk oraz Gloria24 tylko na to czekają - szczególnie, że święta Bożego Narodzenia szybko się zbliżają...
a rok temu
http://maciejgnyszka.blogspot.com/2007/10/poniedziakowy-viecir.html

myśl na dziś
Nie da się doskonale miłować Boga, jeśli pozwalamy, by egoizm lub apatia zwyciężały w odniesieniu do bliźniego.
św. Josemaria Escriva, Bruzda , nr 745

Brak komentarzy:

ciekawostki: