czwartek, 19 marca 2009

[19 III 2009] czwartek, św. Józefa Oblubieńca NMP

moi drodzy!
jutro pojawi się druga częśc mojej tyrady nt. klientelizmu i przydupasów. Tymczasem dziś muszę zając się pakowaniem walizek - dosłownym - bo jutro wyjeżdżam na weekend pod Warszawę. Pakowanie walizek metaforycznie, zajmuję się już od jakiegoś czasu (ale - nie uprzedzajmy faktów).
co powiedział Hitler o Polakach?
proponuję zatem lekturę pewnego artykuły na Fronda.pl - http://www.fronda.pl/news/czytaj/hitler_o_polakach_to_najzdolniejszy_narod_jaki_spotkalem co poradzic na to, że najgorzej o Polakach myślą... sami Polacy?
a rok temu
http://maciejgnyszka.blogspot.com/2008/03/19-iii-2008-wielka-roda.html
mysl na dziś
Kochaj bardzo świętego Józefa, kochaj go z całej swojej duszy, gdyż jest tym, który wraz z Jezusem najbardziej miłował Najświętszą Maryję Pannę i który najwięcej obcował z Bogiem: który najbardziej Go kochał po naszej Matce. – Jest godzien twojej miłości i warto byś z nim obcował, gdyż jest Nauczycielem życia wewnętrznego i wiele może przed Panem i Matką Bożą.
św. Josemaria Escriva, Kuźnia, nr 554
5 komentarzy:

Anonimowy pisze...

ja mam takie pytanie troche z innej beczki... co się stało z pogotowienaukowe.pl ;) ???

Maciej Gnyszka pisze...

proponuję wysłac zapytanie do Działu, który dba o to, by domena była wykupowana na czas :D

Anonimowy pisze...

No ok, ale co teraz ? odpupicie ją ?? Bo to burzy właściwie konstrukcję firmy, która przecież bazowała na tej domenie .. wygląda na to że macie "mały" problem... czyż nie ?

Maciej Gnyszka pisze...

Spokojnie, proszę się nie obawiać :) Błędy zostaną naprawione przez własnych autorów.

Tamkqn pisze...

I gdzie te przesuwane ciągle posta, Grusiu. Czyżby obietnice bez pokrycia miały stać się nową wizytówką, a przy tym strategią marketingową bloga? Budowanie napięcia?

ciekawostki: