środa, 17 września 2008

[17 IX 2008] środa, św. Roberta Bellarmina, bł. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego

ratuj maluchy!
w związku z tym, że pseudoliberalny rząd niejakiego Tuska Donalda zamierza ukraść dzieci rodzicom jeszcze wsześniej, niż kradzione są teraz... zamierzam jutro obdzwonić biura posłów z mojego okręgu, by zachęcić ich do głosowania przeciwko propozycjom rządowym, o których na blogu podczas wakacji zdarzało mi się trochę wirtualnego atramentu wylać.
Jako, że dziś jestem już wykończony całodzienną bieganiną w wielu sprawach, post na temat taniego kupowania książek muszę odłożyć na jutro (kiedy to mam bardzo spokojny dzień), a dziś zaprosić czytelników do lektury dwóch stron na temat edukacji oraz obejrzenia dwóch, do trzech filmów.
Strony na temat edukacji, to:
Niestety, serwis niepoprawni.pl nie agreguje wklejanych przeze mnie filmów, więc zapraszam czytelników z tego serwisu do zajrzenia na stronę domową bloga, tam filmy obejrzą spokojnie.

pan Premier
ostatnio Bank Pocztowy chciał być fajny i wypuścił reklamę parodiującą rzeczonego Tuska. Z reklamy się wycofał, a biedny rzecznik musiał się tłumaczyć, że bank odcina się od podtekstów politycznych reklamy... Hehehe...o FED - cz. 1
wczoraj było trochę o ekonomii, systemie fiducjarnym, poleciłem klasyczne pozycje na ten temat. Dziś przychodzi czas na film. Pierwszy dla mniej, drugi dla bardziej wytrawnego widza.


o FED - cz. 2


myśl na dziś
Pomaga ci bardzo — powiadasz — ta myśl: ilu handlarzy od czasu pierwszych chrześcijan stało się świętymi? I pragniesz udowodnić, że również dzisiaj jest to możliwe... Bóg nie opuści cię w tym dążeniu.
św. Josemaria Escriva, Bruzda, nr 490


Brak komentarzy:

ciekawostki: