czwartek, 7 maja 2009

[7 V 2009] czwartek, a tu wielkie poruszenie i protest na UKSW! Podpisz petycję!

poruszenie
nie wiem czemu zawdzięczać wielkie poruszenie, jakie wywołał mój wczorajszy tekst na dwóch screenach:
- na Salonie24.pl:
http://maciejgnyszka.salon24.pl/104224,polska-parodia-katolickiego-kraju
- oraz na Fronda.pl:
http://fronda.pl/gnyszka/blog/polska_parodia_katolickiego_kraju

wielość Czytelników, którzy go przeczytali oraz komentarzy przypomina mi sprawę tzw. Agaty sprzed roku, gdy Gnyszkoblog przyjmował wtedy parę tysięcy czytelników oraz dziesiątki komentarzy na klatę. Dziękuję także za korespondencję mailową, z której nie mogę się wygrzebać (dlatego proszę o cierpliwość w oczekiwaniu na odpowiedzi).

protest
powstała tymczasem strona stworzona przez studentów UKSWordu z protestem do własz uczelni oraz Biskupa. Myślę, że warto złożyć swój podpis pod tą petycją, oraz zachęcić do tego znajomych. Musi bowiem wyjść jasny sygnał: Panowie, tak się nie robi. Nie jesteście sami. Nie musicie tchórzyć. Nie powodujcie zgorszeń.


relacja z konferencji
na dzisiejszej konferencji był obecny tajny wysłannik Gnyszkobloga – regularny tegoż czytelnik! Na pytanie SMSowe, ile osób jest oraz czy ma miejsce zadyma, napisał (pisownia oryginalna):

„Zadyma nie przyszedł. Ale było sporo gejozaurów – 2 rzędy. Raczej spokojnie i merytorycznie. Podczas konferencji prasowej piękne pojazdy po aborczej nagrodzone brawami. Teraz jeszcze trwa część merytoryczna (...).”

Spóźnialskim oraz zapominalskim przypominam skład Biblioteczki Konserwatysty:
- Rewolucja i Kontrrewolucja, Plinio Correa de Oliveira
- Spustoszona winnica, Dietrich von Hildebrand
- Koń trojański w mieście Boga, Dietrich von Hildebrand

dziś, z uwagi na kolejne kłamstwa Aborczej polecam także Agatę. Anatomię manipulacji, z której dowie się Czytelnik nieco także i o autorze tego bloga...

a rok temu
http://maciejgnyszka.blogspot.com/2008/05/7-v-2008-roda.html

myśl na dziś
Miłość do Matki Najświętszej będzie podmuchem, który żywym płomieniem rozpali ledwie tlące się węgle cnót, ukrytych pod popiołem twojej letniości.
św. Josemaria Escriva, Droga, nr 492Brak komentarzy:

ciekawostki: