czwartek, 23 kwietnia 2009

[23 IV 2009] jedziemy na wycieczkę, bierzemy misia w teczkę

wyjeżdżamy w siną dal...
moi mili! Jutro wyjeżdżam do Krakowa, skąd pojadę nad granicę niemiecko-francuską na pewną konferencję! Na spotkaniu z Janem Turnau'em się nie pojawię, więc jeśli ktoś byłby uprzejmy pójść i podjąć polemikę, zdając później relację - będę bardzo szczęśliwy i obiecuję publikację relacji na blogu!
Najbliższego posta będzie można spodziewać się w weekend (napiszę w pociągu, oj będzie jak zwykle o czym!), później zaś pewnie w okolicach początku weekendu (chyba, że wrzucę zdjęcia z Francji!). O modlitwę w intencji podróży y owocnego pobytu uprasza się!

co się stanie?
jaką tematyką się zajmiemy na dniach? Otóż, dość szeroką - będzie i o tęsknocie za profesjonalizmem u przydupasów, będzie o Putnamie co sam w kręgle grać nie chciał, będzie o kapitale społecznym, o autokreacji, a także o życiu na kocię łapkie i przeróżnych zwrotach w lewo.

to ja może przypomnę...
a o tym przypomnę, że wynegocjowałem dla nas rabat w Glorii24, o czym przeczyta Czytelnik tutaj oraz o Frondzie.pl jako dobrym przedmiocie dla wspieractwa.

a rok temu
http://maciejgnyszka.blogspot.com/2008/04/23-iv-2008-roda-w-wojciecha-akcja.html
http://maciejgnyszka.blogspot.com/2008/04/23-iv-2008-roda-w-wojciecha-fotoreporta.html
http://maciejgnyszka.blogspot.com/2008/04/23-iv-2008-roda-w-wojciecha-post-waciwy.html

myśl na dziś
Jako dzieci pozbędziecie się smutków: dzieci natychmiast zapominają o przykrościach i powracają do swych zabaw. — Toteż po całkowitym oddaniu się, pozbędziecie się wszelkich trosk, albowiem znajdziecie odpoczynek w Ojcu.
św. Josemaria Escriva, Droga, nr 864Brak komentarzy:

ciekawostki: