niedziela, 6 lipca 2008

[6 VII 2008] niedziela, Tinky-Winky strikes back!

Tinky-Winky a sprawa polska
pamiętam, że w zeszłym roku, gdy przygotowywałem projekt Centrum Rekreacji Rodzinnej w Konstancinie, a równolegle działa się zadyma z ówczesnym RPD - p. Sowińską, wpadłem na pomysł by wrzucić na planszę projektową Tinky'ego-Winky'ego. Jak pomyślałem, tak zrobiłem - zabrałem się za poszukiwania. No, i odnalazłem zdjęcia Tinky'ego z telewizorni oraz z... parad ruchu LGTB (Lesbian-Gay-Trans-Bisexual) w USA. Szybki sercz w internecie i okazało się, że logo organizacji Gay Pride (Duma Gejowska) to... fioletowy trójkącik. Jeszcze dalszy sercz - okazało się, że parlament Wielkiej Brytanii prowadził śledztwo ws. szkodliwości Tinky'ego-Winky'ego dla dzieci po tym, jak niejaki Falwell z Wysp ogłosił, że Tinky to podejrzana postać.

Dlaczego o tym piszę? Ano dlatego, że jestem prowokatorem, kułakiem, spekulantem i chcę na siłę zdobyć popularność, a poza tym jestem psem łańcuchowym Kaczyńskich i bezrobotną babcią z wsi pod Lublinem, która modli się co wieczór do o. Rydzyka.

Pamiętacie tę zadymę? Zaczęło się od tego, że Sowińska powiedziała w wywiadzie dla Wprost, że dostała wiadomość, że postać ta może szkodzić dziecięcej psychice, gdyż cierpi w oczywisty sposób na zaburzenia płciowe, w związku z czym zleci zbadanie sprawy swoim psychologom. Wszczął się jazgot i jak zwykle u nas - dyskusja nie na temat.

Ja sobie pomyślałem - Fajnie, babka robi to, za co jej płacę w podatkach.

Po tym, gdy odkryłem, że Tinky jest od lat bożyszczem środowisk homoseksualistów, spytałem znajomego, który był wówczas wysoko postawiony w Polsacie, w redakcji Wydarzeń, czy puszczą newsa o tym, że coś w tym jednak jest. Odpowiedź była krótka: Chyba oszalałeś! Niusy na ten temat mają robić z Sowińskiej wariatkę i uderzać w rząd. Nawet gdybym zrobił materiał, nikt tego nie puści. Jak to śpiewał Kazik: One day, telewizja kłamie...

przegląd zdjęć
Nowe Pogadanki Inwestorskie

przy okazji polecam najnowszą Pogadankę, czwartą z kolei: http://pogadanki-inwestorskie.blogspot.com/2008/07/6-vii-2008-pogadanka-nr-4-wydatki.html

1 komentarz:

Maciek pisze...

Coś mnie się wydaje, że red. Ziemkiewicz czytuje Gnyszkobloga, bo popełnił on taki oto tekścik:
http://blog.rp.pl/ziemkiewicz/2008/07/06/antysemityzm-sie-szerzy/

Całość spointuje wiele mówiącym ;)

ciekawostki: