wtorek, 17 listopada 2009

Fronda.pl - ma już rok!


myśl na dziś

Pewną drogą pokory jest zastanawianie się nad tym, jak nawet przy braku talentu, rozgłosu i bogactwa, możemy być skutecznymi narzędziami, jeżeli będziemy prosić Ducha Świętego, aby nam udzielił swoich darów. Apostołowie, chociaż byli nauczani przez Jezusa przez trzy lata, uciekli przerażeni przed nieprzyjaciółmi Chrystusa. Natomiast po Zielonych Świątkach pozwolili się chłostać i zamykać w więzieniach, i potrafili oddać życie swoje na świadectwo swej wierze.
św. Josemaria Escriva, Bruzda, nr 2831 komentarz:

Atanazy pisze...

@ Krzystof
"Proszę sobie wyobrazić, że choć w życiu nie widziałem Panagnyszki na oczy, to już po dwóch tygodniach doszedłem do wniosku, że jest to człowiek ze wszech miar godny zaufania."

Truizm.
Zdjęcie Pana Gnyszki jasno mówi, że to człek godny zaufania, że pominę fakt, iż w słowniku synonimów pod frazą "godny zaufania" obok Czarnego Zawiszy widnieje właśnie Pan Gnyszka.

A tak w ogóle to ładna apoteoza Pana Gnyszki, Krzysiu.

A Pan, Panie Gie, do roboty byś się wziął, jak przystało na uczestnika katolskiej wojny z laickimi wiatrakami. DJ Tusk - Platformy (Obiboków) mózg, co nuż nie robi czegoś wielkiego, że pominę Michnika czy Aborczaka, i.e. Wyborczego Komórczaka, czyli WO (co się rozwija w "won! ośle"). Walka przegrana, ale to zmienia faktu, że powinno się dać z siebie wszystko. Chociaż, z drugiej strony, to może nie potrzebnie Pana ponaglam, wszak fakt, że ostatnio notki pojawiają się rzadziej może świadczyć, że działa Pan ostro i bez wytchnienia.

Jakby ktoś nie wiedział, to przypomnę, że w życiu:

TRZEBA NAPIE*DALAĆ (nie koniecznie "modo gnyszką", czyli na wzór Pana Gie)!

ciekawostki: