piątek, 15 stycznia 2010

[15 I 2010] Blog Roku 2009...

pomarudźmy!
jak zwyklę muszę zacząć od jojczenia! Bo jakże tu nie marudzić, skoro ostatni wpis zamieściło się - o zgrozo - dziesięć dni temu!
Niestety, kochani Czytelnicy, mamy teraz kumulację podobną do tej z przełomu czerwca i lipca 2009, gdz Pangruszka szalał z projektem inżynierskim. Tym razem bowiem nie dość, że ma projekt architektoniczny do oddania, to niebawem będzie musiał oddać kolejny (wziął na siebie dodatkowy przedmiot), następnie zakończyć kwestię dwóch raportów badawczych na socjologię, pozdawać dwie sesje i równolegle prowadzić rozległe, oj rozległe ostatnio, sprawy zawodowe. Dlatego bierność potrwa pewnie do okolic końca stycznia!

Blog Roku 2009 :)
Mimo to jednak chciałem prosić o wsparcie przy tegorocznej edycji konkursu Blog Roku 2009. Jak pamiętacie, w zeszłym roku znalazłem się w pierwszej dziesiątce w wyniku głosowania SMSowego, oraz zostałem nominowany przez Jacka Żakowskiego do finału (razem z Joanną Senyszyn i Matką Kurką).

Mam nadzieję na jakieś sukcesiki i w tym roku, dlatego zachęcam do głosowania z własnego oraz okolicznych telefonów na mojego bloga. Jak to zrobić? Łatwo. Wysyłamy SMSa o treści C00150 na numer 7144 (koszt, czyli 1,22 zł idzie na turnusy rehabilitacyjne dla niepełnosprawnych). UWAGA: w treści SMSa są ZERA, a nie literka "O".

Nie wiesz co to Gnyszkoblog? Przeczytaj Agatę. Anatomię manipulacji - dowiesz się o nim więcej!

myśl na dziś
Przechodzisz krytyczny etap: odczuwasz nieokreślony lęk; trudności w ułożeniu dziennego planu, praca wydaje ci się wyniszczająca, ponieważ nie wystarczają ci dwadzieścia cztery godziny na dobę, żeby spełnić wszystkie swe obowiązki... — Czy próbowałeś iść za radą Apostoła: "Wszystko niech się odbywa godnie i w należytym porządku?". Czyli: w obecności Boga, z Nim, przez Niego i tylko dla Niego.
św. Josemaria Escriva, Bruzda, nr 5126 komentarzy:

KaGieBe pisze...

Obijasz się blogowo Paniegnyszko w tym roku i nie wiem na ile etyczne jest wysyłanie tego smsu, ale przez wzgląd na całokształt twórczości i niewątpliwe zasługi jednak wysłałem;)

Maciej Gnyszka pisze...

231 postów w 2009 roku :)

Sara pisze...

A czemu mi nie działa ten sms wysłany? Że niby nie ma takiego bloga?

Maciej Gnyszka pisze...

Saruś, bo już po konkursie :)

Sara pisze...

ale ja wcześniej wysyłałam i nie działało!! :) No ale taki lajf, teraz już możesz na luzaku pisać, nie ma konkursowej presji :)

pozycjonowanie stron pisze...

super blog

ciekawostki: