czwartek, 10 grudnia 2009

[10 XII 2009] The Soviet Story na UW oraz TYGRYSI SKOK FRONDA.PL

ogłoszeniowo...

znów ogłoszeniowo! TW Grzyzga nadaje z intensywnego szkolenia w Konstancinie, w przerwie między kreśleniem urbanistyki a... kreśleniem urbanistyki!

The Soviet Story na UW!
Fronda.pl zaprasza i współorganizuje: THE SOVIET STORY na Uniwersytecie Warszawskim! W najbliższy czwartek, 10 grudnia 2009 o godzinie 20:10. Film, który wstrząsnął Europą... przyjdź i zaproś znajomych!
Event mocno współorganizuję, a o filmie kiedyś już pisałem - tym goręcej polecam obecnośc!

TYGRYSI SKOK FRONDA.PL
Tę rzecz organizuję bardziej osobiście... bardzo, ale to bardzo polecam życzliwej uwadze! Nie ma lepszego pomysłu na prezent świąteczny, o nie!

myśl na dziś
Jeżeli prawdziwie chcesz być duszą pokutną — pokutującą i radosną — winieneś nade wszystko strzec swojego czasu poświęconego modlitwie — modlitwy wewnętrznej, szczodrej, długiej — i winieneś się starać modlić się nie w chwilach dobrego nastroju, lecz o stałej godzinie, zawsze ilekroć to jest możliwe. Nie zaniedbuj tych szczegółów. Bądź niewolnikiem tego codziennego kultu Bożego, a zapewniam cię, że będziesz się czuł ustawicznie radosnym.
św. Josemaria Escriva, Bruzda, nr 9941 komentarz:

Anonimowy pisze...

Słyszałem, że w marcu w czasopiśmie Polonia Christiana ma być dołączone gratisowo Soviet Story z polskimi napisami. Ponoć do będzie do kupienia w Emplikach, Kolporterach i salonikach Ruchu

ciekawostki: